PROČ LATEX?
LATEX - ten správný materiál

Latex je se svými unikátními vlastnostmi ideální surovinou pro výrobu matrací. Kombinace přírodního a syntetického latexu vyniká zejména v pružnosti a schopnosti vrátit se po stlačení do původního stavu. Tyto luxusní matrace jsou maximálně vhodné pro alergiky, lze je použít na pevný podklad či rošt a jsou naprosto nehlučné. Svou schopností přizpůsobit se, budou dokonale hýčkat vaše tělo. Jako třešničku na dortu je třeba ocenit dlouhou životnost a bezproblémovou údržbu.

Latex dýchá a reguluje vlhkost Díky otevřené buněčné struktuře pomáhá regulovat tělesnou vlhkost. Latex Vás tak udrží v zimních i letních měsících v optimální teplotě. Otevřená buněčná struktura napomáhá automatickému větrání matrace. Vaše pohyby během spánku, působí na matraci a zajišťují tak konstantní cirkulaci vzduchu.

Dlouhá životnost Latex je extrémně odolný proti deformaci a stárnutí.

Vynikající podpora těla Vlastnosti latexu umožňují aby jemně reagoval na pohyby těla a poskytoval tak správnou podporu pro hlavu, krk, horní a dolní část zad a páteř.

Vynikající bodová elasticita Je přirozenou vlastností latexu, tato pružnost zajišťuje optimální podporu pro každé místo vašeho těla. Latexové matrace jsou díky tomu ideální i pro náročná polohovatelná lůžka

Hygienické a protiplísňové Latex je antimikrobiální a roztočům odpudivý materiál, na rozdíl od jiných výrobků, které poskytují živnou půdu pro tyto organismy. Ideální pro osoby s respiračními obtížemi a alergiky.

 

5 zónová latexová matrace
90x200x16cm  střední tvrdost
včetně potahu a dopravy
cena 4999.-

KOUPIT>>>

YjA3Mjk3MD